Konferenční stůl Robert K163

Výrobce: BRADOP

Kód: 100594

Kategorie: Konferenční stolky

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Velmi hezký konferenční stůl se 2ma šuplíky ve spodní části. Lamino tl. 36 mm (horní deska) a 18 mm. Rozměry stolku (š x h x v): 110 x 65 x 55,2 cm. Výška police 20,9 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
3 727

Popis

Konferenční stůl Robert je oproti jiným konferenčním stolkům opatřen ve své spodní části 2ma šuplíky, čímž máme většinu věcí možnost schovat nejen před případným ukládáním prachu, ale i např. před svými mazlíčky. Stůl je díky svému designu velmi oblíbený a to nejen v moderně zařízených obývacích pokojích, ale také všude tam, kde se nám tvarově a barevně hodí. Nevýhodou stolku je, že jej výrobce dodává pouze v tomto jednom barevném provedení, takže je vhodnost ke sladění s již zařízenými místnostmi více omezena.

Materiál konferenčního stolu:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • horní deska tl. 36 mm
  • hrany ABS 1 mm - dřevodezén
  • rovné hrany ABS 1 mm.

Rozměry stolku (š x h x v): 110 x 65 x 55,2 cm. Výška police: 20,9 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat na vystavené sedací soupravy, křeslajídelní stoly nebo židle, ke kterým se většina těchto stolků hodí. Třeba bude rozhodování o výběru konferenčního stolu výrazně snazší.

Dodání v rozloženém stavu: 1-4 týdny.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz