ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Konferenční stůl Silvestr K127

Výrobce: BRADOP

Kód: 101063

Kategorie: Konferenční stolky

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Velmi oblíbený typ konferenčního stolu obdélník. tvaru - průřez nohou (11 x 11 cm). Vyroben z lamina tl. 18 mm. Rozměry (š x h x v): 110 x 60 x 52 cm. Výběr z několika odstínů lamina. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
2 509

Popis

Konferenční stůl Silvestr K127 je konferenčním stolem s nadčasovým designem, který je vhodný nejen do domácností, ale i firemních prostor, hotelů a penzionů. Konferenční stůl je vyroben z laminované desky s hranami ABS. V nabídce je v několika barevných variantách lamina, proto jej lze velmi snadno sladit se zbylým vybavením obývacího pokojepracovny nebo vstupní haly, ať jde o více či méně moderní interiéry.

Materiál konferenčního stolu:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrany v dřevodezénu 1mm.

Rozměry stolku (š x h x v): 110 x 60 x 52 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat na vystavené sedací soupravykřeslajídelní stoly nebo židle, ke kterým se většina těchto stolků hodí. Třeba bude rozhodování o výběru konferenčního stolu výrazně snazší.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz