ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Konferenční stůl Věnceslav K152

Výrobce: BRADOP

Kód: 100584

Kategorie: Konferenční stolky

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Designově zajímavý konferenční stůl se skleněnou deskou s potiskem a jednou policí. Vyroben z laminované desky. Rozměry (š x v x h): 110 x 55 x 60 cm. Sklo: 90 x 30 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
3 769

Popis

Designově výraznější konferenční stůl VĚNCESLAV je oproti jiným stolům v nabídce doplněn o skleněnou vrchní desku s potiskem. Stůl tak působí i navzdory mohutným nohám vzdušněji a propouští na spodní polici více světla, než celolaminové konferenční stoly. Vzhledově se stolek hodí jak do klasičtějších, tak i moderně vybavených obývacích pokojů a hal. Často je objednáván k sedacím soupravám do kanceláří firem. Nevýhodou stolku je, že jej výrobce nabízí pouze v jedné barevné variantě buk sonoma, takže né vždy je vhodný do všech již nábytkem zařízených interiérů.

Materiál konferenčního stolu:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • sklo s potiskem v dřevodezénu 
  • hrany ABS 1 mm.
Parametry konferenčního stolu.
  • základní rozměry (š x v x h): 110 x 55 x 60 cm
  • výška police 25 cm
  • sklo (d x š): 90 x 30 cm

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat na vystavené sedací soupravy, křeslajídelní stoly nebo židle, ke kterým se většina těchto stolků hodí. Třeba bude rozhodování o výběru konferenčního stolku výrazně snazší.

Dodání v rozloženém stavu: 1-4 týdny.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz