Konferenční stůl Viktor K110

Výrobce: BRADOP

Kód: 100794

Kategorie: Konferenční stolky

Dostupnost: Na objednání 6-8 týdnů

Výjimečný styl konferenčního stolu s černým sklem a 2 šuplíky pro moderní i klasické interiéry. Materiál: lamin. deska tl. 18 a 36 mm. Rozměry (š x h x v): 135 x 75 x 45 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
6 698

Popis

Atypický konferenční stůl VIKTOR je výjimečný nejen svými rozměry, ale také svým provedením. Oproti jiným konferenčním stolům je opatřen dvěma šuplíky pro ukládání věcí, ale to, co jej činí jedinečným je podoba vrchní laminované desky. Černé sklo LACOBER oživuje masivnější vzhled stolku a proto se hodí nejen do klasických interiérů, ale velmi dobře ladí s moderními nadčasovými interiéry. Materiálově je vyroben z kvalitní laminované desky dvou tlouštěk, díky čemuž má velkou stabilitu. Vhodný je nejen do obývacích pokojů a předsíní, ale také do kanceláří, recepcí nebo vstupních hal.

Materiál konferenčního stolu:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • horní deska - laminovaná deska tl. 36 mm
  • ABS hrana v dřevodezénu - 1 mm
  • černé sklo LACOBER - tl. 4 mm
  • 2 šuplíky.

Rozměry stolu (š x h x v): 135 x 75 x 45 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Pro chvíle odpočinku by se mohla hodit k tomuto konferenčnímu stolu kvalitní sedací souprava, křeslo nebo taburet. Kdybyste potřebovali s výběrem jakkoliv pomoci, prosím, ozvěte se.

Některé typy konferenčních stolů máme vystaveny v prodejním skladě na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Dodání v rozloženém stavu: 1-4 týdny.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz