Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Konferenční stůl Vladan K144

Výrobce: BRADOP

Kód: 100592

Kategorie: Konferenční stolky

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Velmi hezký moderní a prostorný konferenční stůl se dvěma zásuvkami a policí. Materiál: lamino tl. 18 mm. Chromové úchytky. Rozměry (š x h x v): 100 x 58 x 44 cm. Výška police: 15 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
2 717

Popis

Další z typů konferenčních stolků, který je k dostání pouze v barevném provedení, které je uvedeno na přiložených obrázcích, což může řadu z nás při výběru limitovat. Plusem tohoto stolu je na druhou stranu větší množství úložného prostoru, který je tvořen nejen vrchní deskou, ale také policí a dvěma zásuvkami s chromovými úchytkami. Celkově tak konferenční stůl budí velmi pozitivní dojem, který nevyprchá ani po několika letech užívání.

Materiál konferenčního stolu:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • hrany ABS 1 mm - dřevodezén
  • chromové úchytky (2 zásuvky).

Rozměry stolku (š x h x v): 100 x 58 x 44 cm. Výška police: 15 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat na vystavené sedací soupravy, křeslajídelní stoly nebo židle, ke kterým se většina těchto stolků hodí. Třeba bude rozhodování o výběru konferenčního stolu výrazně snazší.

Dodání v rozloženém stavu: 1-4 týdny.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz