Jídelní židle chromovaná LAURA Z60

Výrobce: BRADOP

Kód: 102305

Kategorie: Kovové židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Jídelní židle s pevnou lesklou chromovou konstrukcí. Sedák - čalounění v řadě potah.látek. Konstrukce - svařovaná. Nosnost 120 kg. Rozměry (v x hs x vs x šs): 94 x 45 x 50 x 44 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky
Podnož CHROM
1 026

Popis

Vzhledově velmi zajímavá chromová jídelní židle LAURA s leskem (chromu) patří k typům židlí, které neurazí snad v žádné době a interiéru. Pro pohodlnost sezení je židle doplněna čalouněným sedákem, u kterého si odstín a typ látky můžeme vybrat z velké škály kvalitních potahových látek. Díky stabilní svařované konstrukci a chromové kostře unese židle váhy do 120 kg, takže skvěle splní svoji funkci nejen v domácím prostědí, ale také v restauracích, kavárnách nebo jídelnách. Vhodný typ stolu najdete třeba i v naší nabídce jídelních stolů s chromovou podnoží. Přejeme, ať máte ze židlí v kuchyňském koutu nebo obývacím pokoji radost.

Materiál kuchyňské kovové židle Z60:
  • kostra - lesklá chromová (0,3-0,5 mikronů chromu)
  • kostra je svařovaná
  • sedák - čalounění v řadě barev a typů potahových látek.

Nosnost židle: 120 kg. Hmotnost židle: 5 kg.

Rozměry kuchyňské židle (v x hs x vs x šs): 94 x 45 x 50 x 44 cm.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)

Některé typy jídelních židlí a kuchyňských stolů máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám osobně vyzkoušet a vybrat si z katalogu potahovou látku, která udělá nejen radost.

Dodání: 2-4 týdny.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz