Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Židle chromová + překližka SANDRA Z15

Výrobce: BRADOP

Kód: 100881

Kategorie: Kovové židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Stohovatelná kovová židle s chromovými nohami a překližkovým sezením v barvě buk. Vhodná do restaurací, kaváren, aj.. Rozměry (v x hs x vs x šs): 86 x 46 x 45 x 40 cm. Nosnost 120 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Podnož CHROM
1 375

Popis

Designová kovová jídelní židle SANDRA Z15 s překližkovým sedákem a opěrkou je k dostání pouze v odstínu, který je zobrazen v tomto odkazu (přírodní buk), což je její menší nevýhodou, která nikterak neubírá na pohodlnosti sezení. Kostra židle je chromová, takže je tato kuchyňská židle vhodná i pro zátěžové provozy restaurací, kaváren a jídelen. Pořizována je nejen do klasičtěji, ale i moderně vybavených kuchyní a obývacích pokojů, neboť se hodí k řadě kuchyňských stolů. Výhodou židle je její stohovatelnost, takže ušetříme hodně místa v případě, že židle nepotřebujeme momentálně používat.

Materiál kuchyňské chromové židle:
  • kostra - chromová
  • sedák - překližka v barvě přírodního buku.

Nosnost židle: 120 kg.

Rozměry kuchyňské židle (v x hs x vs x šs): 86 x 46 x 45 x 40 cm.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)

Některé typy jídelních židlí a kuchyňských stolů máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám osobně vyzkoušet a vybrat si z katalogu potahovou látku, která udělá nejen radost.

Dodání: 2-4 týdny.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz