Jídelní židle RADMILA Z501

Výrobce: BRADOP

Kód: 102233

Kategorie: Křesílka - židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

DOPRODEJ - Čalouněná jídelní židle v podobě křesílka. Materiál: kvalitní bukový masiv. Rozměry (v x hs x vs x šs): 87 x 59 x 47 x 58 cm, výška područek: 67 cm. Nosnost 120 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky
Odstíny
3 735

Popis

DOPRODEJ - Jídelní židle RADMILA Z501 svým provedením patří spíše do kategorie křesílek, na kterých trávíme asi spíše chvíle odpočinku s rodinou a nebo přáteli, než abychom na nich seděli u snídaně, oběda či večeře. Výškou se řadí židle spíše k nižším židlí, které se tak hodí nejen do velkých prostorných místností, ale také těch menších, kam skvěle zapadne. Nadčasový design je vhodný do klasičtějších interiérů s masivním nebo rustikálním nábytkem, ale také do velmi moderních interiérů. Kromě kuchyňských koutů a v obývacích pokojů, můžeme tato křesílka najít i v pracovnách a kancelářích, popř. v kavárnách, hotelových pokojích nebo ve vstupních halách. Užití křesílek je v podstatě neomezené. Menší nevýhodou židle je, že je k dispozici již pouze v klasickém přírodním odstínu a tmavém dekoru Wenge. Doslova se můžeme vyřádit při výběru potahové látky, kde máme na výběr více jak 110 typů látek. Přejeme ničím nerušené chvíle při sezení v tomto křesílku.

Materiál kuchyňské židle RADMILA:
  • bukový masiv
  • čalouněný sedák s opěrkou - v řadě barevných provedení a typů látek
  • povrchová úprava - dekor WENGE / přírodní EKOlak.

Nosnost židle: 120 kg. Hmotnost: 12 kg/ks.

Rozměry jídelní židle:
  • základní rozměry (v x hs x vs x šs): 87 x 59 x 47 x 58 cm
  • výška područek od země: 67 cm
  • (vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)

Některé typy jídelních židlí a jídelních stolů máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Velmi rádi u nás uvítáme každého, kdo má rád české a slovenské výrobky a ocení jejich vysokou kvalitu a precizní opracování.

Dodání: 2-4 týdny.

Pozn.: Židle jsou zkompletovány již z výroby, není tak nutná jakákoliv montáž.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

 

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz