ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Křesílko GURU dub - látka Bahama 42

Výrobce: STIMA

Kód: 100452

Kategorie: Křesílka - židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Designové křesílko s čalouněným sedákem a zádovou opěrkou. Velmi pohodlné. Materiál: dubový masiv. Rozměry (v x h x vs x š): 78 x 53 x 44 x 49 cm. Váha: 6 kg/ks. Nosnost 130 kg. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
4 450

Popis

Vzhledově velmi zajímavým a vzdušným typem jídelní židle je křesílko GURU dub očalouněné do potahové látky Bahama 48, které skvěle dotváří celkový dojem z precizně zpracovaného dubového křesílka. Nejen díky čalouněnému sedáku a zádové opěrce je sezení na křesílku velmi pohodlné. Svou funkci plní nejen v kuchyňských koutech a obývacích pokojích, ale také v kavárnách, restauracích nebo firemních prostorech. Materiálově je židle vyráběna z dubového masivu. Tvarování opěrky židle nabízí svému majiteli nebo našim hostům velmi příjemné posezení.

Materiál a provedení židle křesílka GURU dub - látka Bahama 48:

Nosnost křesílka GURU dub: 130 kg. Váha židle: 6 kg/ks.

Rozměry židle (v x h x vs x š): 78 x 53 x 44 x 49 cm
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)
 

Jídelní židle se skvěle hodí nejen k čistě dubovým stolům v naší nabídce, ale také k laminovaným stolům v dubových dekorech - svůj jídelní stůl si můžete vybrat v tomto odkazu: jídelní stoly, popř. použít filtry k vyspecifikování jeho přesnější podoby. 

Pozn.: Židle jsou baleny po 2 ks do jedné kartonové krabice (bez nutnosti jakékoliv montáže). Celková váha 14 kg/balení.

Židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si k nám ozkoušet nejen židle a křesla, ale také např. sedací soupravy s rozkladem i bez rozkladu. Rádi Vás naší prodejnou provedeme.

Záruka 2 roky.

Český dodavatel.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz