Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Dvoukřeslo VIKTOR

Výrobce: MELLI

Kód: 100730

Kategorie: Křesla

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Staro-nové velmi pohodlné dvoukřeslo v oblíbených verzích i jako křeslo Viktor a taburet. Kostra - bukový celomasiv, čalounění PUR pěnou. Rozměry (š x v x h): 153 x 103 x 80 cm. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky MELLI
Moření
Polštář(e) navíc
9 800

Popis

Stále moderní, i když vzhledově "staré" dvoukřeslo VIKTOR není v prodeji snad žádným jiným křeslem překonáno. Nejčastěji je pořizováno díky tvarování opěrky pro ženy, pro které je velmi pohodlné. Pro vyšší muže je vhodnější spíše křeslo Hubert, které je celkově robustnější a i mužské postavě více přizpůsobené. Kostra dvoukřesla je vyrobena z masivu v kombinaci s DTD. Výplň křesla tvoří PUR pěna vyšší gramáže, která udává pohodlnost sezení. Dvoukřeslo je možné pohodlně sladit s většinou interiérů a to díky široké škále potahových látek. Pořizováno je nejen do obývacích pokojů, ale také na chaty a chalupy a pro řadu z nás, kteří vyžadujeme pohodlí i při práci, také do kanceláří a pracoven.

Křeslo Viktor i taburet Viktor jsou vystaveny u nás v Brně v prodejně na Stránského 2a. Ať jsou chvále trávené v tomto dvoukřesle co nejpohodlnější.

Varianty dvoukřesla:
Materiály dvoukřesla VIKTOR:
  • kostra - masiv a DTD
  • PUR pěna vysoké gramáže s pružinami
  • dřevěné nožičky - 6 odstínů barev.
Rozměry dvoukřesla
  • rozměry (š x v x h): 153 x 103 x 80 cm
  • rozměry sedu (v x h): 42 x 48 cm.
Vzhledově se křeslo hodí k řadě sedacích souprav a konferenčních stolků, popř. jej můžeme doplnit taburetem, který si necháme vyrobit ve výšce, která bude pasovat k našim tělesným proporcím. Budete-li potřebovat, ozvěte se nám, prosím, rádi budeme nápomocni.

Kvalitní slovenský výrobek.

Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz