ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Křeslo Renata

Výrobce: MELLI

Kód: 100722

Kategorie: Křesla

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Rozměrově větší a díky tvarování velmi pohodlné křeslo. Kostra - bukový celomasiv, čalounění PUR pěnou. Rozměry křesla (h x v): 90 x 103 cm, sed (vs x hs): 40 x 55 cm. Kvalitní slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky MELLI
Moření
Polštář(e) navíc
15 000

Popis

Prostorově výraznější a na první dojem mohutné křeslo RENATA je vyráběno do sebemenších dateilů tak, aby bylo posezení na něm a odpočívání co možná nejvíce pohodlné. K dostání je typově stejná pohovka Renata, se kterým tvoří křeslo krásnou sedací soupravu. Nejen díky tvaru, ale především díky široké škále barev potahových látek a barev nožiček skvěle doplňuje širokou škálu interiérů a to více či méně moderních. Velmi často je díky své velikosti pořizováno do obývacích pokojůpracoven a kanceláří. Ale zda bude křeslo sloužit v jiném typu místností, záleží pouze na nás. Přejeme příjemné a ničím nerušené posezení.

Varianty křesla:
  • potahové látky v široké škále barev
  • dřevěná podnož v 6ti barevných odstínech.
Materiál:
  • kostra - kombinací - bukový celomasiv a DTD
  • sezení a čalounění z PUR pěny vyšší gramáže.
Rozměry křesla:
  • rozměry křesla (h x v): 90 x 103 cm
  • rozměry sedu (vs x hs): 40 x 55 cm.

Dodáváno jako jeden celek bez nutnosti další montáže.

Křeslo skvěle doplňuje řadu konferenčních stolků, se kterými jej lze jednoduše sladit.

Kdybyste potřebovali pomoci s výběrem látky, prosím, ozvěte se. Elektronicky můžeme zaslat vybrané látky ve větším formátu rozlišení.

Slovenský výrobce.

 

Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz