Pevné dvojkřeslo Filip R52

Výrobce: BRADOP

Kód: 102372

Kategorie: Křesla

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Skvělá cena - Pohodlné ergonomicky tvarované dvojkřeslo s bukovou konstrou. Rozměry (š x h x v): 120 x 80 x 100 cm. Nosnost: 240 kg. Hmotnost 18,4 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky
Odstíny
8 887

Popis

Dvojkřeslo Filip R52 s ergonomicky tvarovaným sedákem a zádovou opěrkou patří k výrobcovým novinkámu tohoto roku. Dvojkřeslo je vzdušným kouskem kvalitního a pohodlného nábytku, které se hodí nejen do obývacích pokojůpracoven a kanceláří, ale také na chaty a chalupy, popř. do čekáren a vstupních hal. Materiálově je kostra dvojkřesla vyrobena z kvalitního bukovému masivu. Díky nízké váze dvojkřesla je manipulace s ním velmi snadná. Potahovými látkami, ale i barvou moření bukových područek, si určujeme konečnou podobu dvojkřesla tak, aby nám ladilo s již existujícím interiérem a nebo naším vkusem. Díky příjemnému designu se trojkřeslo hodí jak do moderně, tak i klasičtěji zařízených interiérů místností. Přejeme příjemné a ničím nerušené posezení.

Nosnost: 240 kg. Hmotnost: 18,4 kg.

Materiál a provedení dvojkřesla FILIP:
  • kostra - bukový masiv s povrchovou úpravou
  • ergonomicky tvarovaný sedák / v horní části zádové opěrky s prošitím
  • potahové látky v široké škále barev a druhů.
Rozměry dvojkřesla Filip:
  • rozměry křesla (š x h x v): 120 x 80 x 100 cm
  • výška sedu: 42 cm
  • výška područky: 54 cm.

Kdybyste potřebovali pomoci s výběrem látky, prosím, ozvěte se nám. Elektronicky můžeme zaslat vybrané látky/odstín moření dřeva ve větším formátu rozlišení, které tak usnadní samotný výběr látky.

Dodáváno v demontu - snadná a rychlá montáž.

Český výrobce.

*Pozn. výrobce: Rozměry křesílek se mohou díky vylepšení kvality, designu, látky a prošití mírně odchylovat +/- 3 cm. U polohovacích křesel doporučujeme při polohování na křesle nesedět.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz