Rošt Omega motor

Výrobce: UNAR

Kód: 100049

Kategorie: Lamelové rošty motorové

Dostupnost: Na objednání

Kvalitní polohovatelný motorový rošt do postele s možností přikoupení bezdrátového dálkového ovladače. Buková kostra. Vyšší stabilita roštu. Nosnost: 120 kg. Výška roštu: cca 9 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
9 890

Popis

Lamelový polohovatelný rošt do postele OMEGA s motorem o výšce cca 9 cm je určen pro vyšší váhové zátěže. Rošt je osazen 28mi lamelami uloženými ve dvojicích do výkyvných kaučukových pouzder. U roštu lze nastavit polohu hlavy, nohou, ale i trupu. Užívání roštu je díky elektrickému pohonu velmi snadné a rychlé. Lze si k roštu doobjednat příplatkové dálkové bezdrátové ovládání, které není součástí základní ceny. Tuhost si můžeme upravit dle svých potřeb, kdykoliv kdy potřebujeme, slouží k tomu posuvné objímky v oblasti beder. I tento rošt do postele má zvýšenou stabilitu díky textilnímu popruhu a kostře, která je vyrobena z buku.

Nosnost motorového roštu do postele: 120 kg.

Počet lamel roštu: 28 ks. Síla lamel: 38 mm. Výška roštu: cca 9 cm.

DOPORUČENÍ: vhodný pro latexové a pěnové matrace.

Rošt do postele je dodáván v jednom kuse, stačí jej rozbalit, vložit do jednolůžkové  nebo manželské postele a používat.

Velkou část roštů do postelí v nabídce máme vystavenu v našem kamenném skladu na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Záruka: 2 roky.

Pozn.: CENA roštu je uvedena BEZ dálkového bezdrátového OVLADAČE.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář