Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Rošt BASICFLEX

Výrobce: TEXPOL

Kód: 100501

Kategorie: Lamelové rošty pevné

Dostupnost: Skladem

Pevný nepolohovatelný rošt se 3mi zdvojenými lamelami v oblasti ramen pro změnu tuhosti. Nosnost 110 kg. Výška cca 4,6 cm. Lamely síly 36 mm, počet 26 ks. Dodáván v celku. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
999

Popis

Nepolohovatelný pevný lamelový rošt BASICFLEX s 26 lamelami, který je v oblasti horní části zad opatřen třemi zdvojenými lamelami. Díky zdvojeným lamelám lze přenastavovat tuhost roštu v závislosti na hmotnosti spícího.

Nosnost roštu je do 110 kg.

Výška roštu do postele je cca 4,6 cm. Lamela do roštu: síla 36 mm, počet 26 ks.

Lze dodat v ATYPickém rozměru.

DOPORUČENÍ: rošt je vhodný pro matrace pěnové, pružinové, latexové a taštičkové.

Rošt je dodáván v jednom kuse, není tak nutné jej montovat. Stačí jej rozbalit a vložit do jednolůžkové nebo manželské postele.

Velkou část roštů do postelí v nabídce máme vystavenu v našem kamenném skladu na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Záruka: 2 roky.

Slovenský výrobce.

 

*UPOZORNĚNÍ: Skutečný rozměr roštu je o 4 cm kratší a 1,5 cm užší, tzn. při objednávce roštu 200 x 90 cm, Vám doručíme rošt ve skutečné velikosti 196 x 88,5 cm. V případě, že byste chtěli přesný rozměr, bude se jednat o atypické provedení.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz