ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rošt Extraflex

Výrobce: AHORN

Kód: 100307

Kategorie: Lamelové rošty pevné

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Lamelový ergonomický rošt 7mi zónový s lamelami se skelnými vlákny (podélné řezy, více pružné). Vhodný pro alergiky. Nosnost 180 kg. Záruka 5 let. Odlehčení oblasti zad. Lze dodat atyp. Český výrobek.

Konfigurátor

Varianty
10 362

Popis

Lamelový 7mi zónový rošt do postele EXTRAFLEX s výbornými ergonomickými vlastnostmi velmi kvalitně odlehčuje více namáhaná místa roštu a to díky vysoké pružnosti lamel FIBERGLASS, které obsahují ve své struktuře skelná vlákna. Lamely roštu jsou navíc pro dosažení větší pružnosti prořezány podélnými řezy, tím lépe odvětrávají matraci. Nejen díky výše uvedenému je tento rošt vhodný pro ty z nás, kteří trpíme na bolesti zad nebo špatně spíme, ať už z jakéhokoliv důvodu. Ke kvalitě spánku velmi výrazně přispívá změkčená část roštu v oblasti ramen, tím je rošt vhodný i pro spaní na boku. Výrobce roštu navíc myslí na životnost matrace, proto je postelový rošt opatřen krajovými lištami, které zabraňují deformacím jejich okrajů a zároveň ji rovnoměrně podpírají po celé její délce i šířce. Fólií na rámu roštu je zabráněno prostupu vlhkosti ke dřevu roštu, čímž je tento rošt vhodný i pro alergiky.

Nosnost lamelového roštu do postele do 180 kg. Výška roštu cca 10 cm.

NOVINKA r.2020 - Nové ramenní kolébky - splněn test extrémní zátěže (3násobná zátěž oproti stávajícím kapsám, 120 tis. opakování).

ZÁRUKA: 5 let.

Rošt je vhodný pro jakékoliv typy matrací.

Rošt do postele je dodáván v jednom kuse, stačí jej rozbalit, vložit do jednolůžkové nebo manželské postele a používat.

Velkou část roštů do postelí v nabídce máme vystavenu v našem kamenném skladu na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Český výrobce.

 

* UPOZORNĚNÍ: Skutečný rozměr roštu je o 4 cm kratší a 1 cm užší tzn., při objednávce roštu 200 x 90 cm Vám doručíme rošt ve skutečné velikosti 196 x 89 cm. V případě, že byste chtěli dodat přesný rozměr, bude se jednat o atyp = zakázkovou výrobu.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz