Rošt Sigma

Výrobce: UNAR

Kód: 100054

Kategorie: Lamelové rošty pevné

Dostupnost: Skladem

Kvalitní pevný lamelový rošt do postele s 28mi lamelami. Seřizování tuhosti ve středové části roštu. Výška roštu cca 6 cm. Vhodný pro taštičkové a pěnové matrace. Nosnost do 120 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
1 430

Popis

DOPRODEJ 1 ks - Pevný lamelový rošt do postele SIGMA patří díky své ceně a jeho provedení ke kvalitním a často kupovaným roštům, které jsou vhodné nejen do nájemních bytů nebo studentských kolejí, ale také pro naše domovy. Rošt je stejně jako většina dražších roštů opatřen ve středové části textilním výztužným popruhem. Lze tak v oblasti beder upravovat tuhost roštu. Lamely roštu v počtu 28 kusů jsou na roštu umístěny v pohyblivých pouzdrech, proto je spánek na tomto roštu pro jeho majitele velmi pohodlný.

Nosnost roštu do postele: 120 kg.

Výška roštu je cca 6 cm.

Rošt je vhodný pro pěnové nebo taštičkové matrace.

Rošt do postele je dodáván v jednom kuse, stačí jej rozbalit, vložit do jednolůžkové  nebo manželské postele a používat.

Velkou část roštů do postelí v nabídce máme vystavenu v našem kamenném skladu na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Záruka: 2 roky.

Český výrobek.

 

* UPOZORNĚNÍ: Skutečný rozměr roštu je o 4 cm kratší a 1 cm užší tzn., při objednávce roštu 200 x 90 cm Vám doručíme rošt ve skutečné velikosti 196 x 89 cm. V případě, že byste chtěli dodat přesný rozměr, bude se jednat o atyp = zakázkovou výrobu.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz