Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání UZAVŘENA
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Rošt Lussoflex HN/KF

Výrobce: AHORN

Kód: 102953

Kategorie: Lamelové rošty polohovací

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Český 7mi zónový lamelový rošt s ručním polohováním. Lamely v počtu 28 ks, výška roštu 10 cm. Nosnost do 130 kg. Vhodný pro pěnové a latex.matrace. Lze dodat i atyp. Středový popruh. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
5 930

Popis

Přizpůsobivý a elegantní lamelový rošt do postele LUSSOFLEX vhodný i pro alergiky. Rošt je polohovatelný v oblasti hlavy a nohou, proto je vhodný pro ty z nás, kteří rádi čteme, nebo náš zdravotní stav vyžaduje mít tyto části těla výše. Tento rošt se hodí jak do jednolůžkových postelí nebo manželských postelí. Speciálně uložená výkyvná pouzdra zaručují vyšší nosnost a odolnost proti prudkému zatížení. Lamely se díky ramenní kolébce pod tlakem ramen stlačí hlouběji, rameno se zaboří a páteř zůstává v přirozeném tvaru. S přídavnou lištou na krajích roštu nedochází k deformaci okrajů matrace.. Rošt je pro kvalitnější spaní vyráběn se 7mi anatomickými zónami, které ocení nejen starší z nás, ale i ti mladší. Pro větší stabilitu roštu je rošt do postele ve středové části doplněn středovým popruhem. Tuhost roštu lze nastavit posuvnými objímkami a to v bederní části. Foliovaná povrchová úprava lamel usnadní údržbu roštu. Rošt je vhodný pro pěnové matrace a latexové matrace. Přejeme pohodovou a ničím nerušenou dobrou noc.

Výška: 10 cm
Nosnost: 130 kg
Počet lamel: 28
Typ roštu: ruční polohování
Vhodné pro pevný úložný prostor: Ne
Počet zón: 7
Je možné vyrobit jiný rozměr: Ano
Pístové vyklápění: Ne
 
 
NOVINKA r.2020 - vylepšení provedení roštu:
  • Nové kapsy – zátěžový test splněn s nadprůměrným výsledkem
  • Nové ramenní kolébky - splněn test extrémní zátěže (3násobná zátěž oproti stávajícím
    kapsám, 120 tis. opakování)

DOPORUČENÍ výrobce: vhodný pro všechny typy matrací. S výběrem vhodné matrace velmi rádi pomůžeme.

Rošt do postele LUSSOFLEX HN/KF je dodáván v jednom kuse, stačí jej rozbalit, vložit do jednolůžkové nebo manželské postele a používat.

Velkou část roštů do postelí v nabídce máme vystavenu v našem kamenném skladu na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Váha roštu: 21 kg.

Záruka: 5 let.

Český kvalitní výrobek.

 

* UPOZORNĚNÍ: Skutečný rozměr roštu je o 4 cm kratší a 1 cm užší tzn., při objednávce roštu 200 x 90 cm Vám doručíme rošt ve skutečné velikosti 196 x 89 cm. V případě, že byste chtěli dodat přesný rozměr, bude se jednat o atyp = zakázkovou výrobu.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz