Rošt OPTIMAL HN 5V

Výrobce: TEXPOL

Kód: 100504

Kategorie: Lamelové rošty polohovací

Dostupnost: Skladem

Mechanicky polohovatelný rošt do postele se středovou zónou. Polohování hlavy a nohou. Snadná manipulace textilním popruhem. Přenastavování tuhosti. Nosnost od 130 kg. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
2 140

Popis

Polohovatelný rošt OPTIMAL 5HV s 5ti zdvojenými lamelami a zpevňovacím popruhem ve středové části pro větší komfort uživatele. Rošt je polohovatelný v oblasti hlavy a nohou, proto je vhodný pro ty z nás, kteří rádi čteme, nebo náš zdravotní stav vyžaduje mít tyto části těla výše. Pomocí textilního popruhu a pístům je polohování roštu velmi snadné a rychlé. Tuhost roštu přenastavujeme pomocí opasků. Lamely jsou opatřeny kaučukovými párovými pouzdry v kombinaci guma a plast. Pouzdra jsou navíc výklopná, tím rošt lépe kopíruje naše tělo.

Nosnost roštu do postele: do 130 kg.

Výška roštu je cca 5,0 cm. Lamely: 28 ks, šířka lamel: 36 mm.

DOPORUČENÍ výrobce: rošt je vhodný pro všechny pěnové a latexové matrace.

Lze dodat v ATYPickém rozměru. Kontaktuje nás, prosím.

Rošt do postele je dodáván v jednom kuse, stačí jej rozbalit, vložit do jednolůžkové  nebo manželské postele a používat.

Velkou část roštů do postelí v nabídce máme vystavenu v našem kamenném skladu na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Záruka: 2 roky.

Slovenský výrobce.

 

* UPOZORNĚNÍ: Skutečný rozměr roštu je o 4 cm kratší a 1 cm užší tzn., Při objednávce roštu 200 x 90 cm, Vám doručíme rošt ve skutečné velikosti 196 x 89 cm. V případě, že byste chtěli přesný rozměr, bude se jednat o atyp.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz