ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rošt OPTIMAL PLUS HN 5V

Výrobce: TEXPOL

Kód: 101013

Kategorie: Lamelové rošty polohovací

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Komfortní rošt s 30ti lamelami (5 zdvojených lamel). Polohování Hlava-Nohy. Výška cca 8,5 cm. Lamely v kaučukovo-gumových výklop. pouzdrech. Síla lamel: 25 a 36 mm. Nosnost 130 kg. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
4 327

Popis

V oblasti hlavy a nohou polohovatelný rošt OPTIMAL PLUS HN 5V je osazen 30 ks lamel síly 25 a 38 mm. Lamely jsou pro výrazně lepší kopírování těla uloženy do výkyvných párových kaučukovo-gumových pouzder. Plusem tohoto roštu je oblast ramen, která je doplněna 5ti zdvojenými lamelami. Zdvojené lamely jsou usazeny do trojitých pouzder a lze u nich přenastavovat tvrdost tak, aby byl pocit z ležení na něm co nejpohodlnější. Větší stabilitu roštu zajišťuje kvalitní středový popruh.

Nosnost roštu: 130 kg.

Rošt do postele výšky cca 8,5 cm. Lamely síly 38 mm / v oblasti ramen jsou lamely síly 25 mm. Počet lamel: 30 ks.

DOPORUČENÍ výrobce: rošt je vhodný pro matrace latexové a pěnové.

Pozn.: Rošty šířky 101-120 cm vyrábí výrobce se silnějšími lamelami.

Rošt do postele je dodáván v jednom kuse, stačí jej rozbalit, vložit do jednolůžkové  nebo manželské postele a používat.

Velkou část roštů do postelí v nabídce máme vystavenu v našem kamenném skladu na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Slovenský výrobce.

 

* UPOZORNĚNÍ: Skutečný rozměr roštu je o 4 cm kratší a 1 cm užší tzn., Při objednávce roštu 200 x 90 cm, Vám doručíme rošt ve skutečné velikosti 196 x 89 cm . V případě, že byste chtěli přesný rozměr, bude se jednat o atyp.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz