Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání UZAVŘENA
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Rošt Varion HN/KF (HXN)

Výrobce: AHORN

Kód: 102956

Kategorie: Lamelové rošty polohovací

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Český talířový 4 zónový rošt s ručním polohováním. Výška roštu 10 cm. Nosnost do 130 kg. Vhodný pro pěnové a latex.matrace. Lze dodat i atyp. Středový popruh. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
11 300

Popis

Netradiční unikátní rošt do postele VARION, který vyniká především díky speciální konstrukci lehací plochy. Polohování hlavy i nohou oceníte při komfortním čtení a odpočinku. Tento rošt se hodí jak do jednolůžkových postelí nebo manželských postelí. Pevná středová část se postará o lepší oporu beder. Snadné nastavení polohování textilním úchytem při zdravotních obtížích a únavě. Lehací plochu tvoří výkyvné talíře, které podpírají tělo v každém bodu a individuálně reagují na danou zátěž. Talíře se pohybují ve všech směrech, čímž dokonale kopírují zátěž těla. Tuhost talířů lze individuálně regulovat jak v ramenní, tak i bederní oblasti. Bodové nastavení pružnosti talířů je značnou výhodou při výrazných rozdílech v proporcích těla (zdravotní handicapy, úzká ramena a široké boky apod.). Profilované talíře umožňují velmi dobré provzdušnění matrace a zvyšují tak hygienu lůžka. Dřevěný rám roštu je opatřen fólií, která zabraňuje pronikání vlhkosti do roštu a vytváření prostředí pro výskyt bakterií a plísní. Delší životnost matrace zajistí přídavná lišta, která matraci rovnoměrně podepře po celé její ploše a zamezí tak deformaci jejich okrajů. Rošt je vhodný pro pěnové matrace a latexové matrace. Přejeme pohodovou a ničím nerušenou dobrou noc.

Výška: 10 cm
Nosnost: 130 kg
Materiál: talířové
Typ roštu: ruční polohování
Vhodné pro pevný úložný prostor: Ne
Počet zón: 4
Je možné vyrobit jiný rozměr: Ano
Pístové vyklápění: Ne
 

DOPORUČENÍ výrobce: vhodný pro všechny typy matrací. S výběrem vhodné matrace velmi rádi pomůžeme.

Rošt do postele je dodáván v jednom kuse, stačí jej rozbalit, vložit do jednolůžkové nebo manželské postele a používat.

Velkou část roštů do postelí v nabídce máme vystavenu v našem kamenném skladu na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Váha roštu: 19 kg.

Záruka: 5 roky.

Český kvalitní výrobek.

 

* UPOZORNĚNÍ: Skutečný rozměr roštu je o 4 cm kratší a 1 cm užší tzn., při objednávce roštu 200 x 90 cm Vám doručíme rošt ve skutečné velikosti 196 x 89 cm. V případě, že byste chtěli dodat přesný rozměr, bude se jednat o atyp = zakázkovou výrobu.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz