ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rošt OPTIMAL HARD 5V Boční výklop

Výrobce: TEXPOL

Kód: 100510

Kategorie: Lamelové rošty výklopné

Dostupnost: Skladem

Kvalitní a oblíbený nepolohovatelný rošt do postele s bočním výklopem. Výška cca 5,5 cm, 28 ks lamel. Snadná manipulace. Plynové písty. Přenastavení tuhosti. Nosnost do 150 kg. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
6 195

Popis

Speciální nepolohovatelný rošt OPTIMAL Hard 5V s bočním výklopem je osazený 28 kusy lamel. Pro snadnou manipulaci a výklop je opatřen dvěma plynovými písty a kováním. Výklop u tohoto roštu je pouze boční a nelze jej polohovat ani v nožní a ani v hlavové části. Středová část roštu je vyrobena s 5ti zdvojenými lamelami. Tuhost roštu lze měnit a tím přenastavovat díky opasku na lamelách. Lamely jsou vloženy do párových výklopných pouzder (plast + kaučuková guma).

Výška roštu: cca 5,5 cm. Nosnost roštu: do 150 kg. Lamely šířky 38 mm. 

DOPORUČENÍ výrobce: rošt s bočním výklopem je vhodný pro latexové a pěnové matrace.

Lze dodat i v ATYPickém rozměru - za příplatek.

Rošt do postele je dodáván v jednom kuse, stačí jej rozbalit, vložit do jednolůžkové nebo manželské postele a používat.

Velkou část roštů do postelí v nabídce máme vystavenu v našem kamenném skladu na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Záruka: 2 roky.

Slovenský výrobce.

 

* UPOZORNĚNÍ: Skutečný rozměr roštu je o 4 cm kratší a 1 cm užší tzn., Při objednávce roštu 200 x 90 cm, Vám doručíme rošt ve skutečné velikosti 196 x 89 cm. V případě, že byste chtěli přesný rozměr, bude se jednat o atyp.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz