Rošt Sigma BV

Výrobce: UNAR

Kód: 100053

Kategorie: Lamelové rošty výklopné

Dostupnost: Skladem

DOPRODEJ - Nepolohovatelný rošt do postele s bočním výklopem. Výška roštu cca 6 cm. Plynové písty a textilní popruh - snadný přístup do úlož. prostoru. Středový popruh. Nosnost 120 kg. Český výrobek.

Konfigurátor

Varianty
2 820

Popis

DOPRODEJ - Nepolohovatelný pevný lamelový rošt do postele Sigma BV s bočním výklopem je osazen 28 ks březových lamel. Pro snadnou manipulaci s roštem je rošt vyráběn a dodáván se dvěma plynovými písty po obou stranách roštu. Zdvih je u tohoto roštu možný max. do výšky 76 cm, čímž je úložný prostor velmi dobře přístupný. Větší stabilita roštu je podpořena středovým popruhem. Březové lamely jsou uloženy do kvalitních kaučukových pouzder a díky objímek lze měnit tuhost roštu a tak si jej co nejvíce přizpůsobovat svým potřebám.

Pozn.: Do manželských postelí je třeba objednat „levé“ a „pravé“ provedení roštu.

Nosnost roštu je omezena 120 kg. Výška roštu je cca 6 cm. 

DOPORUČENÍ výrobce: lamelový rošt je vhodný pro taštičkové a pěnové matrace.

Rošt do postele je dodáván v jednom kuse, stačí jej rozbalit, vložit do jednolůžkové nebo manželské postele a používat.

Velkou část roštů do postelí v nabídce máme vystavenu v našem kamenném skladu na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

 

* UPOZORNĚNÍ: Skutečný rozměr roštu je o 4 cm kratší a 1 cm užší tzn., při objednávce roštu 200 x 90 cm Vám doručíme rošt ve skutečné velikosti 196 x 89 cm. V případě, že byste chtěli dodat přesný rozměr, bude se jednat o atyp = zakázkovou výrobu.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz