Matrace Megal Pulse

Výrobce: UNAR

Kód: 100036

Kategorie: Latexové matrace

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Latexová měkká zdravotní matrace výšky 22 cm s perforovanou latexovou 7mi zónovou vrstvou. Potah vhodný pro silně potící osoby a alergiky. Nosnost 120 kg. Záruka 5 let. Český kvalitní výrobek.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
Spojení matrací ZIPEM - pro pár
11 950

Popis

Měkká latexová matrace Megal Pulse je vyrobena pro dosažení výrazně vyššího komfortu při spánku z perforovaného 7mi zónového latexu. Jádro matrace je tvořeno komfortní vrstvou z měkčeného latexu Latex Pulse. Vzájemná kombinace použitých materiálů dělá z matrace latexovou zdravotní oboustranně použitelnou matraci. Vzhledem ke zkušenostem s materiálem a jeho chováním během spánku, doporučuje výrobce používat potah Active Silver, který dělá z lůžka postel s vysokým stupněm hygieničnosti. Latexová matrace je tak vhodná pro spaní osob s různými alergiemi a kožními problémy.

Nosnost matrace 120 kg. Výška matrace 22 cm.

POTAH matrace SILVER:
  • potah z třívrstvé pleteniny vysoké gramáže. Prodyšný potah s obsahem viskózy a stříbra, který je plošně prošitý 350g PES rounem a spodní pleteninou Lacoste. Potah je díky obsahu viskózy velmi příjemný na omak a výborně absorbuje vlhkost. Stříbro působí proti  množení bakterií, udržuje potah čistý a bez zápachu. 3D mřížka po obvodu matrace zlepšuje cirkulaci vzduchu. Potah má čtyřstranný zip a je pratelný maximálně při 60° C
  • možnost příplatkového spojení dvou matrací pomocí zipu ve středové části - skvělé sjednocení plochy matrací bez mezery uprostřed.

Doporučení: matrace je vhodná pro rošty pevnépolohovací a také pro výklopné pevné rošty.

Záruka: 5 let.

Kvalitní český výrobek.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz