Matrace Megalat hard

Výrobce: MABO

Kód: 100292

Kategorie: Latexové matrace

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Velmi tvrdá latexová matrace s perforováním do 5ti zón. Zdravotní oboustranná matrace výšky 18 cm. Potah vhodný pro silně potící osoby a alergiky. Nosnost 120 kg. Záruka 5 let. Český výrobek.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
11 020

Popis

Oboustranná latexová matrace MEGAL hard je velmi tvrdou matrací a je určena pro ty, kteří rádi spí na zemi nebo velmi tvrdém podkladu. Tvrdost matrace je dána perforovaným latexovým jádrem s vysokou gramáží 75 kg/m3. Použití latexu má také svůj význam s ohledem na ty z nás, kteří trpíme alergiemi a kožními problémy, neboť latex patří do antibakteriálních materiálů. Spaní v posteli s touto matrací je i přes její velkou tvrdost příjemné a poskytuje spícímu vysoký komfort.

Nosnost matrace 120 kg. Výška matrace je 18 cm.

POTAHY matrace:
  • Potah SILVER - Potah z třívrstvé pleteniny vysoké gramáže. Prodyšný potah s obsahem viskózy a stříbra, který je plošně prošitý 350g PES rounem a spodní pleteninou Lacoste. Potah je díky obsahu viskózy velmi příjemný na omak a výborně absorbuje vlhkost. Stříbro působí proti  množení bakterií, udržuje potah čistý a bez zápachu. 3D mřížka po obvodu matrace zlepšuje cirkulaci vzduchu. Potah má čtyřstranný zip a je pratelný maximálně při 60° C.
  • Potah BAMBUS – Potah matrace je vyroben z bambusového  vlákna, které je extrahováno přímo z bambusového stébla. Bambusové vlákno dodává potahu příjemnou měkkost a pevnost. Dokáže ve větší míře přijímat vlhkost a odvádět ji do okolí. Vytváří tím optimální mikroklima. Pletenina gramáže 320 gr/m2 je prošita PES rounem 350 gr/m2 a PES pleteninou Lacoste. Čtyřstranný zip umožňuje rozepnout potah na dvě poloviny pro snažší praní a sušení. Potah je pratelný maximálně při 60° C.

Doporučení: určena pro pevné podložky nebo rošty pevné laťové (Compact).

Prodloužená záruka 5 let.

Hmotnost matrace: 28 kg.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář