Matrace Megalat soft

Výrobce: MABO

Kód: 100255

Kategorie: Latexové matrace

Dostupnost: Skladem

Tužší latexová matrace s vysokou prodyšností. Vhodná pro alergiky. Tuhost 4 ze 6ti. Výška 23 cm. Nosnost do 150 kg. Lze dodat atyp. Záruka 7 let. Hmotnost matrace: 28 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
11 020

Popis

Matrace MEGALAT patří k vysokým a více tuhým latexovým matracím s 5ti anatomickými zónami, která je navíc díky větracím kanálkům v jádře velmi prodyšnou. Díky tomuto je matrace vhodná pro alergiky, neboť zabraňuje tvorbě a množení bakterií a plísní. Jádro matrace je chráněno separačním úpletem. Matrace nabízí svému majiteli v kombinaci s vhodným roštem do postele dokonalou oporu těla. Spaní na této matraci je vhodné pro ty, kteří vyžadují tvrdý podklad.

Tuhost matrace je na stupni 4 ze 6ti.

Nosnost matrace do 150 kg. Výška matrace: 23 cm.

POTAHY matrace:
  • Potah SILVER - Potah z třívrstvé pleteniny vysoké gramáže. Prodyšný potah s obsahem viskózy a stříbra, který je plošně prošitý 350g PES rounem a spodní pleteninou Lacoste. Potah je díky obsahu viskózy velmi příjemný na omak a výborně absorbuje vlhkost. Stříbro působí proti  množení bakterií, udržuje potah čistý a bez zápachu. 3D mřížka po obvodu matrace zlepšuje cirkulaci vzduchu. Potah má čtyřstranný zip a je pratelný maximálně při 60° C.
  • Potah BAMBUS – Potah matrace je vyroben z bambusového  vlákna, které je extrahováno přímo z bambusového stébla. Bambusové vlákno dodává potahu příjemnou měkkost a pevnost. Dokáže ve větší míře přijímat vlhkost a odvádět ji do okolí. Vytváří tím optimální mikroklima. Pletenina gramáže 320 gr/m2 je prošita PES rounem 350 gr/m2 a PES pleteninou Lacoste. Čtyřstranný zip umožňuje rozepnout potah na dvě poloviny pro snažší praní a sušení. Potah je pratelný maximálně při 60° C.

Doporučení – matrace je vhodná pro rošty: pevné lamelové, polohovatelnémotorové a s bočním výklopem

Pozn.: Lze objednat ATYPický rozměr.

Nadstandardní záruka: 7 let.

Hmotnost matrace: 28 kg.

Český výrobek.

Související produkty

Poptávkový formulář