Matrace Viola

Výrobce: MABO

Kód: 100293

Kategorie: Latexové matrace

Dostupnost: Skladem

Tvrdá přírodní latexová matrace s deskou s koňskými žíněmi, ovčí a velbloudí vlnou. Výška 24 cm. Velmi prodyšná. Letní a zimní strana. Vhodná i pro motorové rošty. Nosnost 150 kg. Český výrobek.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
12 263

Popis

Matrace VIOLA patří k velmi tvrdým a speciálním latexovým matracím, které uspokojí především ty, kteří mají rádi spaní na tvrdé zemi. Struktura jádra matrace je tvořena přírodními materiály, které tvoří optimální mikroklima. Latex je s hustou perforací, čímž zajišťuje vysokou prodyšnost. Tvrdost matrace nikterak neubírá na pozitivních pocitech při chvílích odpočinku nebo spánku. Všechny vrstvy, ze kterých je matrace složena jsou mimořádně prodyšné, což je nejvíce znatelné při ležení, takže vždy ležíte na příjemném suchém povrchu.

Nosnost matrace 150 kg. Výška matrace: 24 cm.

Specifikace použitých materiálů:
  • koňská žíně - dokáží pojmout velké množství vlhkosti (není při doteku znát - vlhkost materiál opět uvolní, když není tělo v kontaktu s matrací)
  • latexová vrstva - antibakteriální účinky (přírodní latex vytváří nevhodné prostředí pro rozmnožování roztočů)
  • ovčí vlna (100%) a velbloudí vlna (100%) - fungují jako regulátor teploty (díky absorbci i uvolňování vlhkosti dokáží v létě chladit a v zimně hřát)
  • HR studená pěna (gramáž 55 kg/m3)
  • jádro matrace - chráněno separačním úpletem.
 

Doporučení: určeno pro rošty pevné a polohovacívýklopné pevné rošty a motorové rošty.

Záruka 7 let.

Hmotnost matrace: 38 kg.

Český výrobce.

 

POTAHY matrace

  • POTAH SILVER
- materiál potahu a gramáž:
o třívrstvé pleteniny vysoké gramáže
o s obsahem viskózy a stříbra, plošně prošitý 350g PES rounem a spodní pleteninou Lacoste. Potah je díky obsahu viskózy velmi příjemný na omak a výborně absorbuje vlhkost. Stříbro působí proti bakteriím, udržuje potah čistý a bez zápachu. 
o celková gramáž výplně - 580 gr/m2.
(speciální elastická a prodyšná pěna s vysokou gramáží (25 kg/m3) – pružnost potahu)
-  Zip – čtyřstranný zip / dělení potahu na 2 poloviny
-  3D mřížka po obvodu matrace - zlepšení cirkulace vzduchu
-  Pratelnost potahu: max. 60°C
-  Popis: Nové unikátní provedení potahů s velkým celoplošným vzorem podle nejnovějších trendů. Potahy jsou pevnější, odolnější a především zvyšují komfort ležení. Díky jedinečným materiálům si potah udržuje dlouhodobě svůj tvar a plastický vzor.
 
  • POTAH BAMBUS
- materiál potahu a gramáž:
o matracová pletenina obsahuje bambusové vlákno, které je extrahováno přímo z bambusového stébla. Bambusové vlákno dodává potahu příjemnou měkkost a pevnost. Dokáže ve větší míře přijímat vlhkost a odvádět ji do okolí. Vytváří tím optimální mikroklima. Velkým přínosem jsou antibakteriální účinky bambusového vlákna. 
o celková gramáž výplně - 580 gr/m2.
(speciální elastická a prodyšná pěna s vysokou gramáží (25 kg/m3) – pružnost potahu)
- Zip – čtyřstranný zip / dělení potahu na 2 poloviny
- Pratelnost potahu: max. 60°C
- Popis: Nové unikátní provedení potahů s velkým celoplošným vzorem podle nejnovějších trendů. Potahy jsou pevnější, odolnější a především zvyšují komfort ležení. Díky jedinečným materiálům si potah udržuje dlouhodobě svůj tvar a plastický vzor.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz