ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace PARTNER Biogreen 20 (AKCE 1+1)

Výrobce: Materasso

Kód: 102139

Kategorie: Matrace 1+1, AKČNÍ matrace

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Tuhostí velmi oblíbená partnerská sendvičová matrace z přírodní pěny Biogreen. Výhodou-tvrdá a měkčí strana. Výška 20 cm. Nosnost 130 kg. Potah prošitý s PES vláknem. Záruka 6 let. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
16 540

Popis

Matrace PARTNER Biogreen 20 v cenově výhodné AKCI 1+1 patří k velmi pohodlným a příjemným typům přírodních matrací vyšší tuhosti, které vyhledávají především ti, kteří potřebují z jakéhokoliv důvodu jednu stranu matrace velmi tvrdou a druhou stranu o poznání měkčí. Díky oboustrannému použití matrací se jedná o partnerskou matraci. Pro svou oblibu je matrace vyráběna ve 3 různých výškách a to 18 / 20 a 24 cm. Materiálově je matrace složena v horní a spodní vrstvě z přírodní pěny Biogreen, mezi než je vloženo tuhé jádro z pěny Eliocell. Plusem této matrace je potah Lyocell obsahující přírodní vlákna z dřevní celulózy, jenž je charakteristický velmi kvalitním odvodem a absorbcí tělesné vlhkosti. Hygieničnost lůžka díky odvodu potu (vlhkosti) zvyšuje i prošev potahu s vysokou gramáží dutého vlákna. Přejeme, ať je spaní na této matraci co nejvíce příjemné a pohodlné.. dobrou noc všem.

Jádro matrace PARTNER Biogreen 20:
   • vrchní vrstva - přírodní pěna BIOGREEN (zelená vrstva - tuhá)
   • jádro matrace: značková pěna ELIOCELL o hustotě 35 kg/m³
   • spodní vrstva - přírodní pěna BIOGREEN  (hnědá vrstva - výrazně měkčí).
Parametry matrace:
 
Výška matrace 20 cm
Tvrdost
Fyziosystém 7 zón tuhosti
Nosnost 130 kg
Polohovatelný rošt Ne
Pratelnost potahu praní na 60°C
Při zdravotních problémech
Alergie
Bolesti kříže
Pocení
 
Potah matrace PARTNER Biogreen 20 - typ LYOCEL:
   • potah obsahuje přírodní vlákna z dřevní celulózy - kvalitní absorbce a odvod vlhkosti
   • potah je prošitý s PES vláknem 300 g/m² (duté vlákno vysoké gramáže) - maximální odved případného vlhka z potahu (zvyšuje hygieničnost matrace).

Poznámka k atypickým rozměrům: V případě objednání jiného rozměru mimo standardní rozměry (tj. rozměry: 80x200, 90x200, 100x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm) Vás poprosíme o uhrazení zboží předem (bankovním převodem). Při volbě způsobu úhrady hotově/kartou na prodejně nebo u řidiče, Vám bude zaslána zálohová faktura na platbu převodem a to ve výši 50 % z ceny atypického rozměru zboží. Děkujeme za pochopení.

Záruka na matraci: 6 let.

V případě, že byste chtěli s výběrem matrace nebo vhodného typu roštu do postele pomoci, prosím, ozvěte se nám. Děkujeme.

Slovenský výrobce s tradicí.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz