Matrace VISCOSTAR 20 (AKCE 1+1)

Výrobce: Materasso

Kód: 102136

Kategorie: Matrace 1+1, AKČNÍ matrace

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Partnerská, velmi pohodlná matrace s viskoelastickou pěnou Orange vyšší tuhosti (4 z 5ti). Výška 20 cm. Nosnost 130 kg. Bambusový potah prošitý s PES vláknem. Záruka 5 let. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
13 050

Popis

Matrace VISCOSTAR 20 v cenově výhodné AKCI 1+1 patří k velmi komfortním typům partnerských matrací vyšší tuhosti. Matrace Viscostar je matrací, která je díky většímu využití a široké škále výšek postelí i postav nabízena ve 3 různých výškách a to: 16 cm (matrace VISCOSTAR 16) / 20 cm (matrace VISCOSTAR 20) a 24 cm (matrace VISCOSTAR 24). Díky vrstvě paměťové viscoelastické pěny Orange je matrace velmi příjemná nejen pro mladší spáče, ale také pro nás starší, kteří trpíme bolestmi zad, svalů, kloubů, popř. mají jizvy, které při kontaktu s tvrdým podkladem bolí. Výhodou a vlastností viscoelastické vrstvy je její reakce na tělesné teplo, čímž při lehnutí si se visco pěna tvaruje tam, kde je tělo v kontaktu s ní a nevytváří na něho jakýkoliv tlak, tím je na ní ležení příjemné i v případě, kdy jsme např. po operacích. Jednoduše řečeno - matrace s viscoelastickou pěnou rovnoměrně kopíruje a podpírá tělo ležícího. Dalším plusem matrace je pěna Eliocell, která tvoří podkladovou vrstvu pod viscoelastickou pěnou. Pěna Eliocell je doplněna antidekubitními prořezy, díky kterým podporuje tvarování a kopírování matrace pod postavou. Krásnou a ničím nerušenou dobrou noc přejeme.

Jádro matrace VISCOSTAR 20 1+1:
  • vrchní vrstva - viscoelastická paměťová pěna ORANGE (líná pěna)
  • spodní vrstva - antidekubitní deska (prořezy) ze značkové pěny ELIOCELL o hustotě 28 kg/m³.
Parametry paměťové matrace:
 
Výška matrace 20 cm
Tvrdost
Fyziosystém 7 zón tuhosti
Nosnost 130 kg
Polohovatelný rošt Ne
Pratelnost potahu praní na 60°C
Při zdravotních problémech
Alergie
Bolesti kříže
Revma
Studené nohy
 
Potah matrace Viscostar - typ BAMBOO:
  • bambusový potah BAMBOO prošitý s PES vláknem – gramáž 200 g/m².

Záruka na matraci: 5 let.

V případě, že byste chtěli s výběrem matrace nebo vhodného typu roštu do postele pomoci, prosím, ozvěte se nám. Děkujeme.

Slovenský výrobce s tradicí.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz