Matrace Kamela

Výrobce: MABO

Kód: 100266

Kategorie: Matrace z paměťové pěny

Dostupnost: Skladem

Středně tuhá speciální pěnová matrace s rostlin. olejem pro náročné. Odvod tepla a vlhkosti. Tvarování pro lepší krevní oběh. Výška 23 cm. Nosnost 130 kg. Záruka 7 let. Potah pratelný. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
9 762

Popis

Speciální, středně tvrdá matrace KAMELA patří díky použitým materiálům k matracím velmi vysokých kvalit s precizním kopírováním těla a páteře ležícího. Jejich nákupem získáte nejen matraci s mnohaletou životností, ale také díky tvarovaným vrchním vrstvám matraci s výborným odvodem tepla a vlhkosti, která vzniká při kontaktu těla s povrchem matrace. Povrch matrace je při kontaktu s matrací velmi příjemný na dotek a také měkký. Tvarování má také velmi pozitivní vliv na náš krevní oběh. Spaní na této matraci uspokojí i ty nejnáročnější z nás, kteří vyžadují adekvátní poměr mezi cenou a výsledným efektem.

Tuhost matrace KAMELA: střední (4 a 5) ze stupnice 6 (tuhá).

Nosnost matrace do 130 kg (v případě, že požadujete vyšší nostnost, je tato matrace nabízena v povedení KAMELA HARD s nosností do 140 kg). Výška matrace je 23 cm.

Specifikace použitých pěn:
  • studená HR pěna (gramáž 55 kg/m3)
  • viscoelastická líná pěna SILVER
  • tvrzená PUR pěna (gramáž 40 kg/m3)
  • pozn.: Jádro chráněno separační pleteninou.
Potah matrace KAMELA (v základu ceny matrace):
  • Potah SILVER - Potah z třívrstvé pleteniny vysoké gramáže. Prodyšný potah s obsahem viskózy a stříbra, který je plošně prošitý 350g PES rounem a spodní pleteninou Lacoste. Potah je díky obsahu viskózy velmi příjemný na omak a výborně absorbuje vlhkost. Stříbro působí proti  množení bakterií, udržuje potah čistý a bez zápachu. 3D mřížka po obvodu matrace zlepšuje cirkulaci vzduchu. Potah má čtyřstranný zip a je pratelný maximálně při 60° C.
  • Potah BAMBUS – Potah matrace je vyroben z bambusového  vlákna, které je extrahováno přímo z bambusového stébla. Bambusové vlákno dodává potahu příjemnou měkkost a pevnost. Dokáže ve větší míře přijímat vlhkost a odvádět ji do okolí. Vytváří tím optimální mikroklima. Pletenina gramáže 320 gr/m2 je prošita PES rounem 350 gr/m2 a PES pleteninou Lacoste. Čtyřstranný zip umožňuje rozepnout potah na dvě poloviny pro snažší praní a sušení. Potah je pratelný maximálně při 60° C.
Doporučení – matrace je v postelích vhodné pokládat na:

Pozn.: Lze dodat i v atypickém provedení.

Prodloužená záruka 7 let.

Hmotnost matrace: 19 kg.

Český výrobce.

Poptávkový formulář