Matrace Meste 18

Výrobce: MABO

Kód: 100320

Kategorie: Matrace z paměťové pěny

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Oboustranná vysoce prodyšná 7mi zónová kvalitní matrace s možností volby lehací vrstvy a tím i nosnosti a tuhosti. Nosnost 120-150 kg. Výška 18 cm. Potah se 4mi zipy. Záruka 7 let. Český výrobek.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
Vrstvy
Tuhost
6 938

Popis

Dvoutuhostní matrace MESTE 18 je velmi prodyšnou a vysoce kvalitní 7mi zónovou matrací vyráběnou ve 3 výškách. Výrobce nabízí u této matrace možnost volby volitelné vrstvy, která se do jádra matrace vkládá (viskoelastická / studená HR pěna), čímž si my sami určujeme, jaké výsledné vlastnosti bude matrace mít. K výrobě jsou použity kvalitní viskoelastické pěny a HR studené pěny, jejichž vzájemnou kombinací dělají z matrace matraci s příjemně měkkým jádrem a dlouhou životností (díky vysoké prodyšnosti). Matrace je při kontaktu s povrchem velmi příjemná a komfortní. Za své peníze tak získáme matraci s příjemným povrchem a vysokou životností, kterou navíc podtrhuje výrobce 7mi letou prodlouženou zárukou.

Tuhost matrace - oboustranná: měkká / tužší strana.

Výška matrace je 18 cm (vyšší výšky matrace: matrace MESTE 22 a matrace MESTE 25).

Specifikace použitých pěn:
  • HR studená pěna EUCAFEEL (45 kg/m3) – (modrobílá barva) - měkká
  • viskoelastická pěna BREEZE (50 kg/m3) –  (modrá barva)
  • viskoelastická pěna  (45kg/m3) – (šedá barva) - antibakteriální efekt SILVER
  • HR studená pěna EUCAFEEL (45 kg/m3) – (růžovo/bílá) - tužší.
LEHACÍ PLOCHA matrace MESTE 18 - možnost volby:
  • SOFT - stupeň tuhosti 4 ze 6ti (tuhá) - pěna HR 55 a pěna HR Eucafeel 45, nosnost 120 kg
  • MEDIUM - stupeň tuhosti 5 ze 6ti (tuhá) - pěna HR 55 a pěna HR Eucafeel 45, nosnost 150 kg
  • HARD - stupeň tuhosti 6 ze 6ti (tuhá) - pěna HR 55 a pěna HR Eucafeel 45, nosnost 150 kg.
Potahy matrace:
  • Potah SILVER - Potah z třívrstvé pleteniny vysoké gramáže. Prodyšný potah s obsahem viskózy a stříbra, který je plošně prošitý 350g PES rounem a spodní pleteninou Lacoste. Potah je díky obsahu viskózy velmi příjemný na omak a výborně absorbuje vlhkost. Stříbro působí proti  množení bakterií, udržuje potah čistý a bez zápachu. 3D mřížka po obvodu matrace zlepšuje cirkulaci vzduchu. Potah má čtyřstranný zip a je pratelný maximálně při 60° C.
  • Potah BAMBUS – Potah matrace je vyroben z bambusového  vlákna, které je extrahováno přímo z bambusového stébla. Bambusové vlákno dodává potahu příjemnou měkkost a pevnost. Dokáže ve větší míře přijímat vlhkost a odvádět ji do okolí. Vytváří tím optimální mikroklima. Pletenina gramáže 320 gr/m2 je prošita PES rounem 350 gr/m2 a PES pleteninou Lacoste. Čtyřstranný zip umožňuje rozepnout potah na dvě poloviny pro snažší praní a sušení. Potah je pratelný maximálně při 60° C.

Pozn.: Lze dodat i v ATYPickém rozměru.

Doporučení – vhodné pro pevné podložky nebo jakékoliv typy roštů do postele.

Záruka 7 let.

Hmotnost matrace: 25 kg.

Český kvalitní výrobek.

Související produkty

Poptávkový formulář