Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Matrace Economy Plus

Výrobce: UNAR

Kód: 100039

Kategorie: Matrace ze studené pěny

Dostupnost: Skladem

Kvalitní a velmi oblíbená tvrdší zdravotní pěnová matrace výšky 22 cm. Určena k oboustrannému použití. Pratelný a snímatelný potah s Aloe Vera. Nosnost 130 kg. Záruka 3 roky. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
5 980

Popis

Tvrdší matrace Economy Plus je vyrobena s kombinací dvou pěn a to PUR pěny a Ergo pěny. Nejen použité pěny, ale i příměs sójového oleje dává matracím vyšší tvarovou stálost a poddajnost. Matrace je 7mi zónová, takže patří mezi zdravotní matrace. Matrace je pro své uživatele oblíbeným typem matrace nejen pro svou příznivou cenu, ale především pro svou kvalitu, která v kombinaci s kvalitním roštem a postelí dělá velmi pohodlnou součást našich ložnic.

Nosnost matrace 130 kg. Výška matrace je 22 cm.

Potah matrace:
  • potah matrace s látkou s Aloe Vera
  • potah je snímatelný a pratelný na 40°C.

Matrace doporučujeme používat na rošty: lamelové rošty pevné, polohovací, výklopné lamelové rošty a výklopné laťové rošty.

Záruka 3 roky.

Český kvalitní výrobek.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz