ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace Economy Plus

Výrobce: UNAR

Kód: 100039

Kategorie: Matrace ze studené pěny

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Kvalitní a velmi oblíbená tvrdší zdravotní pěnová matrace výšky 22 cm. Určena k oboustrannému použití. Pratelný a snímatelný potah s Aloe Vera. Nosnost 130 kg. Záruka 3 roky. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
Spojení matrací ZIPEM - pro pár
6 907

Popis

Tvrdší matrace Economy Plus je vyrobena s kombinací dvou pěn a to PUR pěny a Ergo pěny. Nejen použité pěny, ale i příměs sójového oleje dává matracím vyšší tvarovou stálost a poddajnost. Matrace je 7mi zónová, takže patří mezi zdravotní matrace. Matrace je pro své uživatele oblíbeným typem matrace nejen pro svou příznivou cenu, ale především pro svou kvalitu, která v kombinaci s kvalitním roštem a postelí dělá velmi pohodlnou součást našich ložnic.

Nosnost matrace 130 kg. Výška matrace je 22 cm.

Rozměry matrace Economy Plus - poznámka:

  • lze zakázkově dodat i jiné rozměry, než jsou uvedeny v konfigurátoru - ohledně přesné ceny matrace/matrací nás, prosím, kontaktujte. Děkujeme.
(jedná se např. o rozměry 80x190 cm, 95x195 cm, 140x220 cm, aj.)
 
Potah matrace Aloe Vera:
  • potah matrace s látkou s Aloe Vera
  • 220 g rouno Elastic universal
  • potah je snímatelný a pratelný na 40°C
  • možnost příplatkového spojení dvou matrací pomocí zipu ve středové části - skvělé sjednocení plochy matrací bez mezery uprostřed.

Matrace doporučujeme používat na rošty: lamelové rošty pevné, polohovací, výklopné lamelové rošty a výklopné laťové rošty.

Poznámka k atypickým rozměrům: V případě objednání jiného rozměru mimo standardní rozměry (tj. rozměry: 80x200, 90x200, 100x200, 140x200, 160x200, 180x200 cm) Vás poprosíme o uhrazení zboží předem (bankovním převodem). Při volbě způsobu úhrady hotově/kartou na prodejně nebo u řidiče, Vám bude zaslána zálohová faktura na platbu převodem a to ve výši 50 % z ceny atypického rozměru zboží. Děkujeme za pochopení.

Záruka 3 roky.

Český kvalitní výrobek.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz