Matrace Luxury

Výrobce: MABO

Kód: 100260

Kategorie: Matrace ze studené pěny

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Speciální jednostranná směrová pěnová matrace z viskoelastické pěny výšky 25 cm. Poskytuje vysoký komfort. 6 anatomických zón. Prodloužená záruka 10 let. Nosnost 130 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
18 427

Popis

Matrace LUXURY je určena pro ty, kteří vyžadují od matrace maximální komfort bez nutnosti obracet matraci a volit si mezi dvěma tuhostmi, aniž by si jakkoliv ubírali na svém pohodlí. Matrace se vyznačuje označením jednostranná směrová matrace. Jednostrannost říká, že je matrace z výrobního hlediska vrstvena od nejtužší vrstvy po tu nejměkčí, která je na vrchní části matrace a je určena pro spaní. Směrovostí se definují plochy zón s vysokým tělesným zatížením, v nichž dochází k hlubšímu zaboření těla do matrace (oblasti ramen, kyčlí, beder, pat). Prodyšnost tohoto typu matrace je dána mikrovrstvou s velkými buňkami ve struktuře.

Nosnost matrace: do 130 kg. Výška matrace je 25 cm včetně potahu.

Složení matrace ze studené pěny:
  • viskoelastické pěny typu VISCOGEM - nehřeje
  • pěna rozdílné gramáže (ramenní a kyčelní oblast – 85 kg/m3 / patní zóna - 35kg/m3)
  • jádro matrace z pěny s velmi vysokou tuhostí (7,2 kPa) a gramáží 54 kg/m3.
POTAHY matrace:
  • Potah SILVER - Potah z třívrstvé pleteniny vysoké gramáže. Prodyšný potah s obsahem viskózy a stříbra, který je plošně prošitý 350g PES rounem a spodní pleteninou Lacoste. Potah je díky obsahu viskózy velmi příjemný na omak a výborně absorbuje vlhkost. Stříbro působí proti  množení bakterií, udržuje potah čistý a bez zápachu. 3D mřížka po obvodu matrace zlepšuje cirkulaci vzduchu. Potah má čtyřstranný zip a je pratelný maximálně při 60° C.
  • Potah BAMBUS – Potah matrace je vyroben z bambusového  vlákna, které je extrahováno přímo z bambusového stébla. Bambusové vlákno dodává potahu příjemnou měkkost a pevnost. Dokáže ve větší míře přijímat vlhkost a odvádět ji do okolí. Vytváří tím optimální mikroklima. Pletenina gramáže 320 gr/m2 je prošita PES rounem 350 gr/m2 a PES pleteninou Lacoste. Čtyřstranný zip umožňuje rozepnout potah na dvě poloviny pro snažší praní a sušení. Potah je pratelný maximálně při 60° C.

Vzhledem ke struktuře matrace a dalším aspektům je matrace vhodná pro položení na pevné lamelové nebo laťové rošty.

Výrobce poskytuje na tuto matraci prodlouženou záruku 10ti let.

Český výrobce.

 

Poptávkový formulář