ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace Petite

Výrobce: UNAR

Kód: 100044

Kategorie: Matrace ze studené pěny

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Dvoujádrová oboustranná zdravotní matrace střední tvrdosti z profilované studené pěny s příčnými prořezy výšky 24 cm. Vyrobeno bez lepení. Pratelný potah s Aloe Vera. Nosnost 130 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Potahy
Spojení matrací ZIPEM - pro pár
8 450

Popis

Středně tvrdá matrace PETITE dvoujádrová je vyrobena z profilově tvarovaných desek ze studené pěny, díky čemuž skvěle kopíruje lidské tělo. I tato matrace je 7mi zónová (desky s příčnými prořezy do 7mi anatomických zón), spadá tak do kategorie zdravotních matrací. Svým provedením je možné ji používat z obou jejich stran. Matrace je charakteristická vyšší prodyšností. Spaní na matraci je velmi příjemné, když ji zkombinujeme s typem roštu, ke kterému je matrace určena. Matrace je vyrobena bez použití lepidel, takže naše lůžko může být o to blíže přírodě.

Nosnost matrace 130 kg. Výška matrace je 24 cm.

Potah matrace s Purotex je opatřen nejen lemem, ale také provzdušňovací 3D mřížkou, která zamezuje množení plísní a bakteriím. Potah je snadno snímatelný a pratelný 60°C.

Možnost příplatkového spojení dvou matrací pomocí zipu ve středové části - skvělé sjednocení plochy matrací bez mezery uprostřed.

Matrace doporučujeme používat u pevných a výklopných pevných roštů.

Záruka 3 roky.

Český kvalitní výrobek.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz