Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Matrace Economy

Výrobce: UNAR

Kód: 100040

Kategorie: Molitanové matrace

Dostupnost: Skladem

Dvoutuhostní pěnová zdravotní matrace střední tvrdosti. Oboustranně použitelná. Výška 17 cm. Pratelný a snímatelný potah Roveretto. Nosnost matrace 120 kg. Český výrobce

Konfigurátor

Varianty
Potahy
4 850

Popis

Středně tvrdá zdravotní pěnová matrace Economy je oproti jiným námi nabízeným matracím profilována pouze do 5ti anatomických zón, což nikterak neubírá na komfortnosti spánku. Zdravotní matrace je vyrobena ze dvou typů PUR pěn, které jsou k sobě připevněny díky středovým průřezům bez lepení. Matrace Economy je kombinací materiálů a způsoby výroby dvoutuhostní a středově provzdušněná. Matrace dělá v kombinaci s lůžkem a jejím roštem velmi příjemné místo ke chvílím spánku a odpočinku.

Nosnost matrace 120 kg. Výška matrace je 17 cm.

Potah matrace Roveretto - snímatelný a pratelný na 60°C.

Matrace pro pevné a výklopné pevné rošty.

Záruka 2 roky.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz