Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Rohový regál Office C520

Výrobce: BRADOP

Kód: 100805

Kategorie: Nábytek do pracovny

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Oblíbený rohový regál s policemi pro zjemnění interiérů. Materiál: laminovaná deska tl. 18 mm, NK závěsy. Rozměry (š x h x v): 40 x 40 x 115 cm. Vhodný do kanceláří, obýv. pokojů aj.. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
1 599

Popis

Stylově jednoduchý, ale přitom velmi hezký rohový regál Office C520 je vyráběn se dvěma policemi bez dvířek. Věci v něm umístněné tak máme kdykoliv po ruce. Hodí se nejen do rohů místností, ale především jako ukončení skříňových sestav nebo všude tam, kde chceme dojem z masivnějších skříní zjemnit. Rohový regál je vyroben z laminované desky s ABS hranami v dřevodezénu. Vzhledově patří regál do sestavy nábytku OFFICE, díky které si můžeme zařídit nejen pracovny a kanceláře, ale také obývací pokoje nebo dětské pokoje, aj. v jednotném stylu.

Materiál rohového regálu:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrana 2 mm v dřevodezénu
  • kvalitní NK závěsy.

Rozměry rohového regálu (š x h x v): 40 x 40 x 115 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Regál můžeme doplnit pracovními stoly, židlemi nebo jinými kousky nábytku v naší nabídce.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz