ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Skříň Office C502

Výrobce: BRADOP

Kód: 100820

Kategorie: Nábytek do pracovny

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Vysoká kancelářská skříň s variabilními policemi. Součást kolekce OFFICE. Materiál: laminovaná a MDF deska, kvalitní NK závěsy. Rozměry (š x h x v): 80 x 40 x 187 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
5 044

Popis

Vysoká skříň Office C502 je pro širší použití vyrobena s variabilními policemi, které si můžeme nastavit dle účelu tak, jak sami potřebujeme, takže nejsme limitováni prostorem. Velkou výhodou jsou i dvířka, díky kterým je ukryto před zraky okolí vše, co ve skříni je. Materiálově je vyrobena z laminované a MDF desky. Skříň patří, jak je patrné z názvu, do obsahově široké sestavy OFFICE, proto je ji možné doplnit stylově podobnými skříněmi, kontejnery nebo pracovními stoly a mít tak danou místnost zařízenu ve stejném stylu. Pořizována je nejen do kanceláří a pracoven, ale také do dětských pokojů nebo obývacích pokojů. Účel užití si volíme my sami.

Materiál skříně s dvířky:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrana 2 mm v dřevodezénu
  • MDF deska
  • kvalitní NK závěsy
  • variabilní police.

Rozměry skříně (š x h x v): 80 x 40 x 187 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

V případě, že byste potřebovali s čímkoliv pomoci, prosím, ozvěte se nám. Budeme rádi nápomocni.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz