ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Skříň Office C504

Výrobce: BRADOP

Kód: 100807

Kategorie: Nábytek do pracovny

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Variabilní skříň s policemi a 2 typy dvířek z kolekce OFFICE. Materiál: lamin.deska tl. 18 mm, MDF, NK závěsy. Rozměry (š x h x v): 80 x 40 x 187 cm. Vhodná do kanceláří, obýv. pokojů. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
5 996

Popis

Skříň Office C504 patří k designově stále nadčasovým typům skříní a to nejen proto, že dojem z ní zjemňuje oproti jiným skříním prosklená dvířka s čirým sklem tl. 6 mm v horní části skříně, ale také díky otevřené polici ve středu skříně a policemi s dvířky v její spodní části. Skříň je vyrobena z kvalitní laminované a MDF desky s kvalitními NK závěsy. Skříň patří do oblíbené sestavy nábytku OFFICE, proto je ji možné doplnit typově podobnými kusy nábytku (skříňky, police, regály, pracovními stoly, aj.) a mít tak danou místnost zařízenu ve stejném stylu. Pořizována je díky rozměrům a vzhledu nejen do kanceláří a pracoven, ale také do dětských pokojůobývacích pokojů nebo na chaty a chalupy.

Materiál skříně s prosklenými i pevnými dvířky:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrana 2 mm v dřevodezénu
  • MDF deska
  • kvalitní NK závěsy
  • čiré bezpečnostní sklo tl. 6 mm
  • variabilní police.

Rozměry skříně Office C504 (š x h x v): 80 x 40 x 187 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Skříňku můžeme doplnit pracovními stoly, židlemi nebo jinými kousky nábytku v naší nabídce. Nevíte-li si s čímkoliv rady, prosím, ozvěte se.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz