Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Skříň Office C505

Výrobce: BRADOP

Kód: 100806

Kategorie: Nábytek do pracovny

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Oblíbená skříň s policemi a dvířky z kolekce OFFICE. Materiál: lamin. deska tl. 18 mm, MDF, NK závěsy. Rozměry (š x h x v): 80 x 60 x 187 cm. Vhodná do kanceláří, dětských pokojů. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
5 012

Popis

Rozměrově velká a na úložné plochy bohatá skříň Office C505 s dvířky a vnitřními policemi je vyrobena z kvalitní laminované a MDF desky. Skříň patří do oblíbené sestavy nábytku OFFICE, proto je ji možné doplnit stylově podobnými kusy nábytku (skříňky, police, regály, pracovními stoly, aj.) a mít tak danou místnost zařízenu ve stejném designu. Vzhledem k množství úložného prostoru a rozměrům skříňky patří mezi oblíbené typy skříněk. Pořizována je nejen do kanceláří a pracoven, ale také do dětských pokojů, ložnic a předsíní. Způsob užití si určujeme my sami, tak ať skříň slouží co nejlépe.

Materiál skříňky s dvířky:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrana 2 mm v dřevodezénu
  • MDF deska
  • kvalitní NK závěsy.

Rozměry skříňky (š x h x v): 80 x 60 x 187 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Skříňku můžeme doplnit pracovními stoly, židlemi nebo jinými kousky nábytku v naší nabídce. Nevíte-li si s čímkoliv rady, prosím, ozvěte se.

Hmotnost skříně: 68 kg.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz