Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Skříň sestavy Office šatní, zasouvací

Výrobce: BRADOP

Kód: 100626

Kategorie: Nábytek do pracovny

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Kvalitní šatní skříň se zasouvacími dveřmi a šatní tyčí. Pro kancelářské prostory. Vyrobena z laminované a MDF desky. Rozměry (š x h x v): 80 x 60 x 187 cm. Zapuštěné chromové úchytky. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
5 473

Popis

Šatní skříň bývá občas jednou z nejvíce navštěvovaných kancelářských skříní, do které se minimálně dvakrát denně podívá většina ze zaměstnanců. Skříň se zasouvacími dveřmi je pro svůj hlavní účel doplněna šatní tyčí. Svými rozměry se hodí jak do vstupních hal, tak do velkých či menších kancelářských místností. Vzhledově doplňuje sestavy nábytků řady OFFICE, kterou lze kompletně vybavit celou kancelář nebo pracovnu.

Materiál šatní skříně se zasouvacími dveřmi:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrana 2 mm v dřevodezénu
  • MDF deska
  • zapuštěné chromové úchytky
  • šatní tyč.

Rozměry skříně (š x h x v): 80 x 60 x 187 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Skříňku můžeme doplnit pracovními stoly, židlemi nebo jinými kousky nábytku v naší nabídce.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz