Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Skříňka Office C509

Výrobce: BRADOP

Kód: 100632

Kategorie: Nábytek do pracovny

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Prostorná kancelářská skříňka s policemi a dvířky se zámkem. Materiál: laminovaná deska tl. 18 mm, MDF a kvalitními NK závěsy. Rozměry (š x h x v): 80 x 40 x 108 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
3 312

Popis

Prostorově i vzhledově příjemná skříňka s dvířky OFFICE C509 a vnitřními policemi je vyrobena z kvalitní laminované desky. Pro uschování věcí, které nechceme mít zpríštupněny každému návštěvníkovi naší kanceláře nebo pracovny, je skříňka opatřena zámkem. Skříňka patří do sestavy OFFICE, proto je ji možné doplnit stylově podobnými kusy nábytku a mít tak danou místnost zařízenu ve stejném designu. Vzhledem k množství úložného prostoru, možnosti uzamčení a rozměrům skříňky patří mezi oblíbené typy skříněk.

Materiál skříňky s dvířky:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrana 2 mm v dřevodezénu
  • MDF
  • kvalitní NK závěsy
  • zámek.

Rozměry skříňky OFFICE C509 (š x h x v): 80 x 40 x 108 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Skříňku můžeme doplnit pracovními stoly, židlemi nebo jinými kousky nábytku v naší nabídce.

Český výrobce.

 

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz