ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Skříňka sestavy Office C524

Výrobce: BRADOP

Kód: 100799

Kategorie: Nábytek do pracovny

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Variabilní skříňka s otevřenou policí a prosklenými dvířky. Patří do kolekce OFFICE. Materiál: lamin. a MDF deska, NK závěsy. Variabilní police. Rozměry (š x h x v): 80 x 40 x 115 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
4 911

Popis

Skříňka Office C524 je kombinací otevřené police a prosklených dvířek s bezpečnostním sklem. Skříň tak vzhledově působé velmi příjemným a vzdušným dojmem, takže je vhodná i do méně prosvětlených místností. Oblibu získala nejen díky možnosti jejího širokého použití a to jak v kancelářích a pracovnách, ale také v obývacích pokojích nebo na chatách a chalupách. Díky tomu, že patří rovněž do kolekce nábytku OFFICE, ji můžeme snadno sladit s dalšími typově stejnými skříněmi, stoly, atd.. Materiálově je skříňka vyrobena z kvalitní laminované a MDF desky s hranami ABS v dřevodezénu.

Materiál skříně s dvířky:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrana 2 mm v dřevodezénu
  • MDF deska
  • kvalitní NK závěsy
  • čiré bezpečnostní sklo tl. 6 mm
  • variabilní police.

Rozměry skříňky (š x h x v): 80 x 40 x 115 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Skříňku můžeme doplnit pracovními stoly, židlemi nebo jinými kousky nábytku v naší nabídce.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz