Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Noční stolek zásuvka

Výrobce: AHORN

Kód: 101001

Kategorie: Noční stolky

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Tvarově čistá linie nočního stolku se zásuvkou. Vhodný do klasických i moder. interiérů. Materiál: laminotřísková deska. Rozměr stolku (š x v x h): 45 x 50,5 x 34 cm. Dodáváno v celku. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Lamino
3 400

Popis

Tento typ nočního stolku se zásuvkou je typický svou tvarově čistou linií, kterou je možné zkombinovat s různými typy interiérů. Zásuvka není vyrobena s úchytkou, ale otevírá se lehkým zatlačením na čelo zásuvky. Výškově je noční stolek vyroben tak, aby ladil k výšce bočnice postelí - Lorano, Tropea box a Salina basic, ale lze jej sladit i s typově jinými jednolůžkovými postelemi nebo manželskými postelemi. Materiálově je noční stolek vyroben z laminotřískové desky. K výběru máme řadu odstínů lamina, takže lze noční stolek velmi snadno sladit s jiným skříňovým nábytkem nebo postelemi.

Materiál:
  • laminotřísková deska.
Rozměry nočního stolku (š x v x h): 45 x 50,5 x 34 cm.

Dodáván: Smontovaný, takže jej pouze rozbalíte a vložíte vedle své postele.

Pozn.: Nelze vyrobit atypické rozměry.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz