Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Polička MV082

Výrobce: BRADOP

Kód: 102496

Kategorie: Obývací stěny

Dostupnost: Na objednání 6-8 týdnů

Rozměrově menší, praktická polička na zeď. Vyrobena z kvalitního borovicového masivu. Vzdušný design. Rozměry (š x h x v): 60 x 20 x 47 cm. Hmotnost: 7 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
567

Popis

Police MV082 je praktickým typem užší poličky na zeď, která se hodí snad do jakékoliv místnosti a interiéru. Materiálově je vyrobena z kvalitního borovicového masivu, který je povrchově upraven pouze lakem. Své místo si najde jistě v obývacích pokojíchkancelářích a pracovnách, ale také do v dětských pokojích nebo na chatách a chalupách.

Materiál a provedení police:
  • borovicový masiv (korpus a čelní plochy - tl.18 mm).

Rozměry police (š x h x v): 60 x 20 x 47 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Polici můžeme snadno sladit s borovicovými kousky nábytku z naší nabídky, kterými mohou být: skříněpracovní stolyžidle, aj.. Nevíte-li si při výběru s čímkoliv rady, prosím, ozvěte se nám. Děkujeme.

Hmotnost: 7 kg.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz