ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Policový regál ESO velký - bílý lesk, antracit, aj.

Výrobce: Nábytek Mikulík

Kód: 100203

Kategorie: Obývací stěny

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Velký policový regál z kolekce Českého nábytku. Nadstand. dekory - bílá lesk, krémová lesk, antracit, ořech, aj.. Materiál: lamin. deska, ABS hrany. Rozměry (š /h /v): 70 x 28 x 161 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
ZAKÁZKOVÉ DEKORY
2 083

Popis

Policový regál ESO velký - bílý lesk, antracit, aj. je vhodný jak do obývacích pokojůdětských pokojů, tak také do pracoven a kanceláří. Své místo si nachází i na chatách a chalupách k ukládání rozmanitých věcí. Skříň je vhodná také k ukládání nejen knih, květin, ale i hraček, školních potřeb, dárků od naší rodiny a přátel, atd.. Tento regál je dalším z typů skříní z kolekce kvalitního Českého nábytku. Materiálově je regál vyroben z kvalitních laminovaných desek zn. Egger, které jsou ohraněny ABS hranami v dřevodezénu. Velkou výhodou kolekce Českého nábytku je široká škála barev lamina, díky kterým je sladění s již existujícím interiérem výrazně snazší.

Materiál policového regálu ESO velký - bílý lesk, antracit, aj.:
  • laminovaná deska tl. 18 mm zn. Egger
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • kvalitní spojovací materiál (bez použitý plastových součástek)
  • ochranné krytky (plast).

Rozměry policové skříně (š x h x v): 70 x 28 x 161 cm.

V případě zařízení celé domácnosti je možné vybírat řadu nábytku ve stejném dekoru, ať už se jedná o komody, police, skřínějídelní stoly a jídelní židle. S výběrem sestavy ve stejném dekoru Vám velmi rádi pomůžeme, ozvěte se nám. Děkujeme.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce s tradicí.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz