Policový regál MV065

Výrobce: BRADOP

Kód: 102501

Kategorie: Obývací stěny

Dostupnost: Na objednání 6-8 týdnů

Nižší, velmi vkusný policový regál z kvalitního borovicového masivu. Konstrukčně a vzhledově pro široké využití. Rozměry (š x h x v): 75 x 37 x 123 cm. Hmotnost: 37,5 kg. Záruka 2 roky. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
3 613

Popis

Policový regál MV065 je vzdušným typem regálu, který svou výškou najde uplatnění v řadě místností našich domácností, kanceláří, popř. na chatách a chalupách. Materiálově je regál vyroben z kvalitního borovicového masivu, který je povrchově upraven vodním lakem, takže svým vzhledem potěší všechny, kteří mají rádi kouzlo přírodních materiálů. Policový regál je pořizován nejen do obývacích pokojůkanceláří a pracoven, ale také do dětských pokojů. K regálu se skvěle hodí i jednolůžkové postele dvoulůžkové postele z dílny stejného výrobce.

Materiál a provedení policového regálu:
  • borovicový masiv (korpus a čelní plochy - tl.18 mm)
  • povrchová úprava - vodní lak.

Rozměry regálu MV065 (š x h x v): 75 x 37 x 123 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Regál můžeme snadno sladit s borovicovými kousky nábytku z kolekce MV, kterými mohou být: skříněpracovní stolyžidle, jednolůžkové postele, dvoulůžkové postele, aj.. Využijte také SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY u tohoto produktu, kde jsou příklady typově podobných produktů zobrazeny.

Nevíte-li si při výběru s čímkoliv rady, prosím, ozvěte se nám. Děkujeme.

Hmotnost: 37,5 kg.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz