Policový regál MV067

Výrobce: BRADOP

Kód: 101037

Kategorie: Obývací stěny

Dostupnost: Na objednání 6-8 týdnů

Široký a konstrukčně velmi vzdušný policový regál z borovicového masivu. Povrchová úprava - vodní lak. Rozměry (š x h x v): 150 x 26 x 192 cm. K uložení knih, květin, hraček, aj.. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
7 668

Popis

Rozměrově veliký policový regál MV067 patří již řadu k oblíbeným typům nábytku a to především kvůli svému vzdušnému vzhledu, ale také především díky velkému množství úložného prostoru. Regál je vhodný na uložení knížek, květin, ale i dekorativních předmětů a fotografií. Na co a kde regál použijeme, záleží pouze na nás samotných. Své místo si našel v obývacích pokojích, dětských pokojích, ale také v pracovnách nebo kancelářích.

Materiál regálu:
  • borovicový masiv tl. 18 mm - povrchová úprava vodním lakem.
Rozměry regálu (š x h x v): 150 x 26 x 192 cm.
 
Sortiment výrobků s označením MV v názvu, které se k sobě typově hodí, jsou pro přehlednost uvedeny níže:
 

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

V našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a máme vystaveny různé typy jídelních židlístolůkřesel a sedacích souprav s rozkladem pro trvalé spaní. Přijďte se k nám podívat.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz