Policový regál s dvířky MV047

Výrobce: BRADOP

Kód: 102477

Kategorie: Obývací stěny

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Na množství úložného prostoru velmi prostorný policový regál s dvířky. Kvalitní borovicový masiv. Určen pro široké využití. Rozměry (š x h x v): 82 x 38 x 180 cm. Hmotnost: 37,5 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
5 734

Popis

Policový regál s dvířky MV047 je praktickým typem skříně s policemi a dvířkovou částí, za kterou můžeme uschovat vše, co nechceme vystavovat očím našeho okolí. Materiálově je regál vyroben z kvalitního borovicového masivu, který je povrchově upraven vodním lakem. Svým provedením je policový regál vhodný nejen do obývacích pokojůkanceláří a pracoven, ale také do dětských pokojů nebo na chaty a chalupy.

Materiál a provedení policového regálu:
  • borovicový masiv (korpus a čelní plochy - tl.18 mm)
  • police - 3x.

Rozměry regálu (š x h x v): 82 x 38 x 180 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Regál můžeme snadno sladit s borovicovými kousky nábytku z naší nabídky, kterými mohou být: skříněpracovní stolyžidle, aj.. Nevíte-li si při výběru s čímkoliv rady, prosím, ozvěte se nám. Děkujeme.

Hmotnost: 37,5 kg.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz