Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Regál s dvířky MV147

Výrobce: BRADOP

Kód: 102487

Kategorie: Obývací stěny

Dostupnost: Na objednání 6-8 týdnů

Borovicový širší regál s policemi, doplněný o nožky a dvířky ve spodní části. Materiál: borovicový masiv s vodním lakem. Rozměry (š x h x v): 82 x 38 x 180 cm. Hmotnost: 38,5 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
5 562

Popis

Rozměrově široký regál MV146 je vzhledově velmi hezkým typem skříně, který je vyráběn nejen s praktickými policemi, do kterých lze umístit nejen hračky, ale i šanony, knihy a spoustu jiných pro nás důležitých věcí, ale také dvířky a nožkami ve spodní části skříně. Nožky umožňují, aby i k prostoru pod regálem proudil vzduch a okolí skříní mělo prostor dýchat. Materiálově je regál vyroben z kvalitního borovicového masivu, který je povrchově upraven vodním lakem, takže svým vzhledem potěší všechny, kteří mají rádi kouzlo přírodních materiálů a jejich vůni. Svým provedením je regál vhodný nejen do obývacích pokojůkanceláří a pracoven, ale také do dětských pokojů nebo na chaty a chalupy.

Materiál a provedení regálu:
  • borovicový masiv (korpus a čelní plochy - tl.18 mm)
  • police - 3x
  • dvířka
  • nožky
  • povrchová úprava masivu - přírodní vodní lak.

Rozměry regálu (š x h x v): 82 x 38 x 180 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Regál můžeme snadno sladit s borovicovými kousky nábytku z naší nabídky, kterými mohou být: skříněpracovní stolyžidle, aj.. Nevíte-li si při výběru s čímkoliv rady, prosím, ozvěte se nám. Děkujeme.

Hmotnost: 38,5 kg.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz