Skříň velká variabilní FELISA OS123

Výrobce: BRADOP

Kód: 102370

Kategorie: Obývací stěny

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Velká variabilní skříň s bezúchytkovým otevíráním. Materiál: laminin. deska. Skříňka - horní / spodní výklop. Barevné provedení: CREME ZELENÁ. Rozměry (š x h x v): 190 x 38 x 30 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
1 791

Popis

Skříň velká variabilní FELISA OS123 je variabilním typem skříně s dvířky s horním nebo spodním výklopem. Materiálově je vyrobena z kvalitní laminované desky tl. 18 mm a ohraněna je ABS hranami a nažehlovacími hranami v dřevodezénu. Svým stylem a provedením se skříň FELISA OS123 hodí převážně do obývacích pokojů. Lze ji umístit také do ložnic, pokojů pro hosty, do dětských pokojů nebo kanceláří a pracoven. Díky svému rozměru, množství úložného prostoru a barevnému provedení, je skříň oblíbeným kouskem nábytku. Chápeme, že barevně se nemusí hodit všem, ale věřte, že interiér místnosti velmi hezky oživí a doplní. Skříň lze umístit samostatně nebo v kombinaci se závěsným regálem OS120, popř. lze jej doplnit skříní střední OS122.

Materiál a provedení skříně velké variabilní FELISA:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrana a nažehlovací hrana v dřevodezénu
  • dvířka - kvalitní NK závěsy
  • mechanismus bezúchytkového otevírání dvířek
  • variabilní skříňka - horní nebo spodní výklop
  • barevné provedení - Creme zelená.

Rozměry skříně (š x h x v): 190 x 38 x 30 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

V našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a máme vystaveny různé typy jídelních židlístolůkřesel a sedacích souprav s rozkladem pro občasné nebo pro trvalé spaní. Přijďte se k nám podívat.

Termín dodání: 1-4 týdny.

Hmotnost: 24 kg.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz