Skříňka dlouhá ROSELLA OS143

Výrobce: BRADOP

Kód: 100934

Kategorie: Obývací stěny

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Výškově nižší skříňka se 2ma zásuvkami s designovými úchytkami. Materiál: lamino a voština. Rozměry (š x v x h): 150 x 37 x 45 cm. Zásuvky s kuličkovým celovýsuvem. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
2 393

Popis

Rozměrově dlouhá dvouzásuvková skřínka OS143 se hodí jak do obývacích pokojůložnic, tak také do pracoven a kanceláří. Díky svému rozměru a dvěma zásuvkám je oblíbeným kouskem nábytku, do kterého můžeme ukládat vše, co potřebujeme. Zásuvky jsou pro snadnou manipulaci opatřeny kuličkovými celovýsuvy a designovými úchytkami. Nožky skříňky zaručují, že prostor pod skříňkou a za ní dýchá, takže nepřispívá k hromadění vlhkosti u zdi místnosti.

Materiál skříňky OS143:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • voština tl. 38 mm
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • zásuvky s kuličkovým celovýsuvem
  • kvalitní designové úchytky.

Rozměry skříňky (š x v x h): 150 x 37 x 45 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

V našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a máme vystaveny různé typy jídelních židlístolůkřesel a sedacích souprav s rozkladem pro trvalé spaní. Přijďte se k nám podívat.

Termín dodání: 1-4 týdny.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz